O firmie
Produkty
Usługi
Promocje
Nowości
Kontakt

Aktualności

Cięcie Elementów Płytowych na Wymiar

Oferujemy usługę cięcia płyty na wymiar .
Wycięte elementy możemy również okleic .
Przygotowane elementy pakujemy i wysyłamy kurierem do klienta .
2013-04-18

Dane firmy

Właściciel: . - Znak Stanisław - Znak Sławomir
ul. Łąkowa 13
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
powiat Biłgoraj

tel: 84 688 02 60
tel: 604 406 495Znak Sławomir
tel: 606 500 617Znak Stanisław


Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 -17.00
Sobota 9.00 - 13.00


Kuchnia i meble kuchenne


Gdy zaczynamy meblowanie kuchni musimy sobie odpowiedzieć na kilka bardzo istotnych pytań :
- Czy kuchnia będzie nam służyła tylko jako miejsce przygotowywania posiłków, czy również jako miejsce ich spożywania?
- Czy planujemy gotować dużo i często, czy niewiele i rzadko?
Odpowiedź na te i wiele innych pytań pozwoli nam na lepszą organizację przestrzeni zarówno w kuchni małej jak i dużej.

Zdecydowanie więcej problemów nastręcza umeblowanie małej kuchni, bowiem ważne jest w niej ergonomiczne wykorzystanie każdego centymetra powierzchni.
Istotne jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań meblowych, które pozwolą na zaoszczędzenie jak największych powierzchni.

Jakie to rozwiązania?
Szafki "Cargo" - wąskie, o szerokości 15-30 cm wysuwane na szynach pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca, a ze względu na niewielkie rozmiary można je umieścić w zasadzie wszędzie. Wyśmienicie sprawdzają się zamiast szuflad.
Przydatne będą półki, na których można umieścić część sprzętu AGD takiego jak kuchenka mikrofalowa tak, aby nie zabierały cennego miejsca na blacie.
W małej kuchni dobrym rozwiązaniem są meble na nóżkach, co wizualnie ją zwiększa.

Kuchnie duże nie nastręczają takich problemów, jednak umeblowanie ich wcale nie jest banalne. Większa ilość rozwiązań, to więcej pytań.

Ciekawym rozwiązaniem w dużych kuchniach, szczególnie w domach jest zastosowanie tzw. wyspy, czyli centralnie umiejscowionego blatu, często z zainstalowanym zlewem lub płytą kuchenną i okapem. Takie rozwiązanie należy wziąć pod uwagę już w fazie planowania domu, bowiem wymaga odpowiedniego zainstalowania instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej.

Jeśli kuchnia ma służyć również jako pomieszczenie do spożywania posiłków musimy w jej rozkładzie uwzględnić miejsce na stół.

Tu mamy pole do popisu, można bowiem potraktować kuchnie jako jedną przestrzeń, można również wydzielić z niej fragment gdzie będziemy spożywać posiłki. Można to uczynić na wiele sposobów, na przykład poprzez wstawienie barku, kredensu czy odpowiednich szafek przykrytych blatem. Nie zamyka to przestrzeni, lecz oddziela część jadalną od tej typowo kuchennej.

W kuchni długiej i wąskiej dobrym rozwiązaniem jest wysoko umieszczony blat kuchenny wraz ze stołkami barowymi, które po posiłku można wsunąć pod blat.

Blaty kuchenne to część umeblowania kuchennego najczęściej i najintensywniej eksploatowana.

Blaty produkowane są najczęściej z:

Płyty laminowanej.

Są one łatwe do utrzymania w czystości i odporne na większość środków chemicznych stosowanych w kuchni. Wadą jest ich podatność na zarysowania, oraz mniejsza trwałość w miejscach spojeń.

Kompozytu

Są bardzo odporne na zarysowania oraz używane w kuchni detergenty, posiadają właściwości bakteriostatyczne, są łatwe do utrzymania w czystości. Podstawową wadą jest wysoka cena i wykonanie z materiałów syntetycznych.

Kamienia

Są bardzo efektowne, odporne na zadrapania, pęknięcia i zarysowania, łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury i wodę. Jednak maja one i wady, takie jak wysoka cena, wykonanie wyłącznie na zamówienie oraz fakt że przy większych ubytkach konieczna jest wymiana całości.

Drewna

Maja naturalny wygląd i łatwo je odświeżać domowymi sposobami, jednak są nieodporne na wysokie temperatury i wodę.

Firma poleca

Firmę polecają

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmie Firma pphu ZS Meble sc zajmuje się produkcją oraz montażem MEBLI NA WYMIAR . Specjalizujemy się w meblach kuchennych, ale nie tylko - realizujemy zamówienia na szafy z drzwiami przesuwnymi , meble sklepowe i biurowe oraz meble nietypowe. W naszej firmie wykonane zostały również meble do kilku okolicznych Aptek . Prowadzimy usługowe cięcie elementów płytowych dla klientów . Wycięte elementy możemy również okleic brzegi . Przyjmujemy zamówienia również e-mailem . Zamówione elementy możemy wysłac kurierem w dowolne miejsce w Polsce . www.zsmeble.pl

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

pphu ZS Meble sc
tel: 84 688 02 60
O firmie   |   Produkty   |   Usługi   |   Promocje   |   Nowości   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.